Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Трудовий колектив Київського метрополітену закликає депутатів не залишити працівників без заробітної плати

img20200721_16010872_pages-to-jpg-0001.jpg img20200721_16023331_page-0001.jpg

 

Трудовий колектив Київського метрополітену закликає депутатів не залишити працівників без заробітної плати.

За ініціативи депутата Київради Сергія Майзеля учора було створено робочу групу для додаткового опрацювання питання щодо необхідності виділення коштів на оплату праці метрополітенівцям. До неї увійшли депутати Ілля Сагайдак, Андрій Задерейко та Ігор Галайчук.

Колектив підприємства занепокоєний, створена соціальна напруга щодо можливих затримок заробітної плати, оскільки рішення, що розглядається передбачає виділення 162 мільйони цільових коштів для оплати праці. Спрямування їх на будь-які інші статті видатків є неможливим.

Як підприємство критичної інфраструктури, метрополітен передбачає роботу у 24-годинному режимі. Підземні споруди потребують постійного проведення робіт. Майже 68,5 відсотків працівників 8 000-го колективу виконують роботи в шкідливих та особливо шкідливих умовах праці, а 9,2 відсотки – постійно вночі.

Загальна втрата доходів підприємства за період карантину склала близько 621 мнл грн. Водночас для належної оплати праці наразі необхідно 162 млн грн.

Зважаючи на високий професіоналізм членів робочої групи та публічну обіцянку оперативного опрацювання питання, колектив метрополітену очікує його розгляду на нинішній сесії Київської міської Ради. 

 

Середня оцінка: 1.2 (68 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів