Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київрада дозволила безкоштовне перевезення музичних інструментів

На пленарному засіданні Київської міської ради 27 лютого депутати внесли зміни до Правил користування Київським метрополітеном.

 
Відтак, Київрада дозволила безоплатне перевезення у столичній підземці музичних інструментів в чохлах або іншій упаковці. Таке правило діяло з 1995 року, але під час затвердження нових норм сталася технічна помилка – пояснюють депутати.
 
«Після прийняття нових Правил користування метрополітеном до депутатського корпусу звертаються викладачі, студенти, музиканти щодо оплати за перевезення музичних інструментів. Для них це не просто особиста річ, а невід'ємна частина викладацької практики та професійної діяльності. Додаткові щоденні витрати на перевезення музичного інструменту в метро – це певний фінансових тягар. Сьогоднішнім нашим рішенням ми виправили цю прогалину», - зазначила співавтор відповідного рішення, депутат Київради Вікторія Муха.
Рішення підтримали 62 депутати.
 
Нагадаємо, у листопаді 2019 року Київська міська рада затвердила нові Правила користування Київським метрополітеном.
Відповідно до рішення, у столичному метро заборонено жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Окрім того, проведення масових заходів на станціях метро також під забороною.
 
Для безпечного пересування пасажирів із вадами зору, дозволяється проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену. 
Спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) перевозяться виключно в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.
 
Водночас, згідно з Правилами, забороняється перевезення:
речей, габаритні розміри яких за сумою трьох вимірів (довжина, ширина, висота) перевищують 200 сантиметрів;
контейнерів та кліток, габаритні розміри яких за сумою трьох вимірів (довжина, ширина, висота) перевищують 120 сантиметрів;
рулонів діаметром понад 15 сантиметрів та довжиною понад 170 сантиметрів;
довгомірних предметів (у тому числі дерев, рослин, садового інвентарю, риболовних снастей тощо) понад 220 сантиметрів.
Середня оцінка: 1.4 (11 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів