Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Майже двісті світлин – для 700 тисяч пасажирів

Майже двісті світлин – для 700 тисяч пасажирів

«Екстракт» найкращих світлин Фотоконкурсу «Дня»-2019 буде розміщено у вестибюлі станції «Театральна» Київського метрополітену з 26 листопада до 20 грудня.
 
Фотовиставка за результатами міжнародного фотоконкурсу – наймасштабніший соціальний проєкт «Дня» і, можливо, найдоступніший. Адже не всі охочі читати товсті книги і «розумні» газети, а от енергія «живого» фото здатна «пробитися» до кожного, переконана головна редакторка «Дня» Лариса Івшина. Тож вихід уже ХХІ Міжнародної фотовиставки, темою, якої, нагадаємо, стала «Велич простоти», у новий простір – цілком логічний.
 
Щойно вляглися емоції відвідувачів Будинку кіно, де наш фотомоніторинг життя країни за 2019-й був уперше представлений численній публіці, як уже цього вівторка експозиція з майже 200 найкращих світлин Фотоконкурсу «Дня»-2019 буде відкрита для всіх охочих у вестибюлі станції «Театральна» Київського метрополітену.
 
Нагадаємо, наша виставка сформована редакційним журі за підсумками міжнародного фотоконкурсу, який відбувся вже в двадцять перше! Ініціатива, заснована Ларисою Івшиною 1998 року, стала не тільки способом виявити і «запалити» нові таланти, а й методом написання візуальної історії України. Ми щороку показуємо через фотовиставки і «зони небезпеки», і «точки росту» нашого суспільства, і даємо «вітаміни» для його «підживлення».
 
«У світі інформації події забуваються дуже швидко, і дуже добре, що завдяки нашим партнерам пасажири метро зможуть пригадати багато знакових і цікавих миттєвостей. Такий спільний проєкт із газетою «День» ми організовуємо вперше і сподіваємося, що це старт подальшої співпраці», – каже радниця начальника метрополітену Наталка МАКОГОН. Вона уточнює, що за місяць – а виставка працюватиме до 20 грудня – експозицію зможуть оглянути орієнтовно 700 тисяч пасажирів, які користуються станцією «Театральна».
 
Нагадаємо, на фотоконкурс із темою «Велич простоти» цього року надійшло понад 2500 знімків від півтори сотні фотографів. На церемонії нагородження 8 листопада 2019 року десятки робіт і визнаних фотомайстрів, і аматорів-початківців були відзначені призами від численних партнерів фотоконкурсу. Вестибюль «Театральної» вмістить майже двісті світлин, а загалом їх було відібрано 250. І кожна з них отримала емоційний відгук відвідувачів – це виразно засвідчила «десятиденка» їх експонування в Будинку кіно. Нагадаємо, володарями головних призів фотоконкурсу стали серії «Життя Станиці Луганської» та «Снайпери» Олександра Клименка, які отримали Гран-прі, та серія «Після полону» – за яку її авторка Зоя Шу була нагороджена Призом призів «Золотий день». Запрошуємо всіх киян та гостей столиці побачити і «відчути» ці та багато інших світлин, представлених у номінаціях «Український світ», «Політика», «Фото з історією та Фотоісторії» та «Світ очима дітей (до 18 років)». І надсилайте нам свої враження (на адресу chedit@day.kiev.ua та christin@day.kiev.ua)!
 
Середня оцінка: 1 (50 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів