Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Науковці допомогли оптимізувати роботи вентиляції метро

З весняного по літній періоди, коли температура повітря підвищується, у тунелях службових з’єднувальних гілок метро виникає проблема підвищеної відносної вологості. Показник перевищує допустиме значення 75%. Такий процес спричиняє виникнення конденсату на обладнанні, що може негативно впливати на його роботу.  Для опрацювання та вирішення проблеми підприємство залучило фахівців Інституту технічної  теплофізики НАН України.

Метою співпраці було запобігання високої вологості в тунелях СЗГ та пошук шляхів забезпечення нормативного стану повітря на основі сучасних комп’ютерних технологій моделювання та оптимізації процесів теплообміну.
 
Розроблені комп’ютерні моделі та результати експериментальних досліджень (температура, вологість, швидкість і напрямок тунельного повітря), одержані спільно з дослідною лабораторією електромеханічної служби метрополітену, дозволили знайти оптимальний режим роботи механічної системи тунельної реверсивної вентиляції СЗГ за рівнем відносної вологості тунельного повітря впродовж повного календарного року.

Апробація розроблених рекомендацій інституту по організації роботи тунельної вентиляції підтвердила дієвість вибраного шляху щодо зниження середньої відносної вологості тунельного повітря за рахунок збільшення періоду нагнітання повітря навколишнього середовища через вентиляційні установки в тунелі СЗГ.
 

Середня оцінка: 1.8 (32 голоси)

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи