Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Платіть як зручно - у касах метрополітену встановили банківські термінали

Столична підземка у партнерстві з Укрсиббанком запустила в роботу банківські термінали у касах станцій. Тепер пасажири зможуть придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток без використання готівки. 

Період технічного налаштування триватиме з 13 до 24 листопада, після чого проект перейде в режим повноцінного функціонування. 

Варто додати, що оскільки жетон виводиться з обігу, через термінали цей засіб оплати не реалізовуватиметься. Також допрацьовується функція запису MetroPass. Наразі вона доступна на станції “Кловська”. 

«Розширення можливостей зручної оплати проїзду разом з надійними партнерами – важливий напрямок розвитку якості послуги для нашого пасажира. Нагадаю, що Київський метрополітен став п'ятим у світі, де можна розрахуватися банківською карткою безпосередньо на турнікеті. За час проекту уже опрацьовано 40 мільйонів платежів», – повідомив керівник столичної підземки Віктор Брагінський. 

«Київський метрополітен – це головна магістраль столиці. Щодня мешканці Києва, гості міста та туристи швидко та зручно досягають своєї мети – добираються до місця призначення. UKRSIBBANK як банк позитивних змін радий допомогти зробити поїздку в метро ще більш успішною та простою. Адже оплата банківською карткою – це завжди швидко, зручно та безпечно», - зазначила  Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що Київським метрополітеном щодня користується 1,5 мільйона пасажирів. За об’ємом перевезень він входить у топ-25  світових підземок. 

46165080_540353913103231_237462612877508608_n.jpg

Середня оцінка: 3.2 (13 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів