Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен підтримав ініціативу "Притулятися"

У рамках найбільших спортивних подій Києва 2018 року благодійний фонд “Sport for Peace” разом з КП "Київський метрополітен" започатковують благодійну ініціативу “ПРИТУЛЯТИСЯ”. Її метою є інклюзія дітей з аутизмом.

«Щодня у метрополітені ми бачимо напис “ Не притулятися”, але кожен з нас іноді потребує саме притулитись до когось і знайти підтримку. Цього разу підтримки потребують сміливі діти з розладами аутичного спектру, які у 2018 році вийдуть на старт  забігів у складі команди Kids Autism Games. Дорослі спортсмени та просто небайдужі люди матимуть можливість проявити свою увагу та підтримку до дітей – «притулитися» до них та пробігти разом дистанцію у 800 метрів», - розповідає керівник проекту Наталія Мартіашвілі.
Старт ініціативи заплановано у рамках забігу «Масляна Snow Run», що відбудеться на ВДНГ 18 лютого.

«Підтримка благодійних ініціатив важлива для наших заходів. Бо масовий спорт – це соціалізація та рівність для усіх учасників. Можливість ставати сильнішим та ставити перед собою вищі цілі», - переконаний організатор заходу та директор KM Running Klub Константин Божко.

«Доступність – важливий пріоритет розвитку нашого підприємства. Для нас це дуже органічний проект, оскільки ми підтримуємо створення інклюзивних умов та маємо у планах обладнання станцій для можливості зручного проїзду усім категоріям пасажирів», - додала радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон

Підтримати розвиток ініціативи також можна буде придбавши символічну сувенірну продукцію  “ПРИТУЛЯТИСЯ” на кожному заході або на сторінці Ініціативи https://www.facebook.com/kids.autism.games/
 

Середня оцінка: 1.5 (17 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів