Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У столичній підземці можна безкоштовно підзарядити телефон

На станції “Золоті ворота” київського метрополітену відкрито пункт підзарядки мобільних пристроїв. Скористатися ним пасажири зможуть безкоштовно. Обладнання розміщене у вестибюлі біля кіоску з пресою. Працюватиме пункт без вихідних з 06.00 до 24.00.
 
Проект реалізувала мережа з розповсюдження преси в метрополітені ТОВ "Метромедіа" у співпраці з інтернет-магазином Rozetka.ua.
 
«Кажуть, справжній жах сучасної людини – один відсоток заряду мобільного. Звісно, то жарт, однак зараз смартфон  – основний важливий інструмент, і коли пристрій відключається, це дійсно проблема. Думаємо, що наш партнерський проект у метрополітені буде корисним для пасажирів», - каже засновник компанії "Розетка.уа" Владислав Чечоткін.
 
Він додає, що спочатку пункт підзарядки працюватиме на «Золотих воротах». Якщо стане популярним, такі ж з’являться на інших станціях.
 
Своєю чергою у метрополітені вважають проект своєчасним, а вибір станції невипадковим. У арт-вестибюлі «Золотих воріт» регулярно відбуваються цікаві заходи, і пасажири часто призначають тут зустрічі. Підприємство підтримує ідеї, спрямовані на додаткові зручності для пасажирів.
 
Водночас якісна робота пункту передбачає і відповідальність користувачів. Зокрема, пасажири мають дотримуватися правил експлуатації приладів, а також не залишати свої мобільні телефони без нагляду для уникнення непорозумінь.

 

Середня оцінка: 2.1 (36 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів