Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Доступність станцій – важливий напрямок змін у столичному метрополітені.

Київський метрополітен продовжує роботу щодо адаптації станцій для маломобільних груп пасажирів. Закінчено проект реконструкції станції "Святошин" з встановленням ліфтового обладнання. Заплановано, що за умов належного фінансування, виконання робіт розпочнеться у 2018 році.

Також подано інформацію щодо завдань на проектування для забезпечення вільного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп ще 13 станцій. Перелік зокрема включає «Житомирську», «Шулявську», «Палац спорту», «Вокзальну», «Лук’янівську» та «Хрещатик».

«У напрямку доступності маємо великий об’єм роботи, особливо що стосується найстаріших станцій. Їх переобладнання потребує технічно та законодавчо складних і нетипових рішень. Однак, цей вектор розвитку для нас однозначний», - повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Наразі пристосованими для пересування осіб з інвалідністю й інших маломобільних груп населення 12 станцій: «Вирлиця», «Бориспільська», «Червоний хутір», «Деміївська», «Голосіївська», «Васильківська», «Виставковий центр», «Іподром», «Теремки», другий вихід на станції «Дарниця», другий вихід на станції «Лісова» та "Лівобережна". Вони обладнані ліфтами або спеціальними підйомниками.

Також у вестибюлях шести пересадочних станцій Київського метрополітену є рельєфнографічні карти-схеми Київського метрополітену, якими можуть скористатися, пасажири з порушеннями зору та повністю незрячі. Карти виготовлено у відповідності до міжнародних стандартів.

Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільних груп населення різних категорій та, з урахуванням особливостей інфраструктури, на підприємстві діє відповідна інструкція. Документ узгоджено з Національною асамблеєю людей з інвалідністю України.

Середня оцінка: 1.7 (23 голоси)

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Опікові ураження у дітей

Дорожні небезпеки

Падіння з висоти