Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Новини колективу

 

Київському метрополітену - 60!

До святкової річниці пуску першої дільниці Київського метрополітену підготовлено проєкт "Обличчя метрополітену" про людей, які щодня працюють для мільйонів пасажирів.
Також на червоній лінії метро працює фотопоїзд зі світлинами роботи підприємства.

buklet_Metro v2 print-1_page-00011111.jpg

Makogon_page-0001_0.jpg Braginskyi_page-0001_4.jpg

Tkachuk_page-0001.jpg Ishchuk_page-0001.jpg

A2_Sidorenko_page-0001.jpg A2_Myagkiy_page-0001.jpg

A2_Atlas_page.jpg A2_Kozlenko_.jpg

A2_Voytenko_.jpg

 

 

 


 

Пішов з життя Микола Євтихійович Балацький

 

Колектив Київського метрополітену висловлює глибокі щирі співчуття з приводу смерті Балацького Миколи Євтихійовича. Він очолював наше підприємство 17 років з 1985 по 2003 рік. За цей час було відкрито 12 станцій Сирецько-Печерської лінії, а також станцію «Театральна» та електродепо «Оболонь».

Микола Євтихійович Балацький народився у Київській області у 1936 році. Закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту. Пройшов трудовий шлях від диспетчера до головного інженера Харківського трамвайно-тролейбусного управління. У 1985 році був призначений начальником Київського метрополітену.

Період його роботи припав на непрості 90-ті роки, часи “перебудови”. Не зважаючи на складнощі, Микола Євтихійович Балацький дбав про підприємство, його розвиток та безперебійну роботу для пасажирів. Крім того брав активну участь у громадській роботі.

Отримав високі державні відзнаки за свою працю. Він був кавалером ордену “За заслуги” I та II ступенів, отримав знак “Почесний залізничник”, звання “Заслужений працівник транспорту України” та нагороджений знаком “Почесний працівник метрополітену”.

Працівники Київського метрополітену вдячні за багаторічну сумлінну працю та здобутки!

Світла пам’ять!

 М.Є._page-000111.jpg

 

 


 - 2020_page-0001(2).jpg


 

 оргкомітету - 2020_варіант 1.jpg  оргкомітету - 2020_варіант2.jpg


Спорткомплекс запрошує на нові секції.

 

1. Універсальна оздоровча йога.
Авторська методика в основу якої входять: стрейчинг (вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування), калланетика (система комплексних статичних вправ, спрямованих на скорочення і розтягнення м'язів), бодіфлекс (спеціальна дихальна гімнастика).
Вправи цієї програми спрямовані на збагачення крові людини киснем. Крім того, ця гімнастика ефективно допомагає зміцнити м'язи. Під час занять відбувається своєрідний масаж органів черевної порожнини. Це позитивно впливає на травлення.
За допомогою цієї методики прискорюється обмін речовин в нашому організмі. Таким чином можливо підвищити імунітет. Комплекс допоможе позбавитись зайвої ваги. Ефективний для зняття крепатури та больового ефекту після силових вправ.
Важливо, що дана гімнастика не вимагає великого фізичного навантаження. Втома відчувається менше, ніж після інших видів фізичних вправ.
Крім того, після навчання в групі, займатися можна вдома і навіть на робочому місці.
Гімнастика не потребує багато часу. Достатньо займатися 15-20 хвилин в день для відчуття позитивного результату.
Запис до групи за тел.: 050 6965969.
Можливі індивідуальні тренування за попереднім записом.
Розклад занять 2 рази на тиждень: середа, субота з 17-00 до 19-30.

2. Аргентинське танго.
Вид соціального танцю, який популярний у всьому світі. Зараз аргентинське танго в м. Києві можна танцювати в різних місцях щодня, але для цього необхідні деякі знання якими з вами залюбки поділяться тренери Наталія та Вадим.
На заняттях цієї групи ми будемо знайомитися та вивчати у спокійному, комфортному форматі різні кроки, елементи танго, і вже за пару місяців ви будете танцювати танго.
Для заняття не потрібна спеціальна форма, вдягайтесь так, щоб вам було зручно і одяг не обмежував ваші рухи. Обов’язкове змінне взуття (ідеально - туфлі чи чешки, для дам бажано з невисокими (3-5 см) стійкими підборами (не шпильками).
Попередній танцювальний досвід не обов’язковий. Наявність партнера/партнерки теж (але як показує досвід, танцюючих партнерів завжди менше, ніж партнерок, тому приводьте з собою друзів, або подруг, які бажають навчитися танцювати за лідера, ми не заперечуємо проти дамського ведення). Заняття починаються, до зустрічі у танці!
Розклад занять 2 рази на тиждень: середа, субота з 19-30.до 21-00.
Тренера: Гуровська Наталія тел.: 050 6965969, 093 8813922.
Мороз Вадим тел.: 093 1603816.

Заняття проходитимуть за адресою: вул.Тороповського, 40а, ст. метро «Дарниця».


 

Працівники метрополітену приєдналися до Всесвітнього дня вишиванки 

 

17 травня з нагоди Всесвітнього дня вишиванки співробітники різних структурних підрозділів столичної підземки підтримали свято та одягли національний одяг.

IMG_0259_0.JPG

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 


 

Засновники музею метро провели екскурсію для колег

 

Музей метрополітену працює в адміністрації підприємства уже 17 років. На початку січня екскурсію для бажаючих співробітників підземки провели ініціатори його створення головний інженер Володимир Зель та екс-машиніст і перший керівник музею Микола Куриленко.

«Рішення організувати експозиційні площі було прийнято до 40-річчя метрополітену. Щоб зібрати матеріал багато працювали з архівами та з ветеранами метро. Метрополітен важливе підприємство і хотілося передати всю складність роботи цього масштабного механізму », - розповів Володимир Зель.

Колишній начальник музею Микола Куриленко доповнив, що приміщення обрали не випадково. Три зали символічно відображають перші потяги київського метро, що складалися з 3 вагонів. «У першому основна інформація про те, як розвивалася підземка та про людей, які вели підприємство за собою. У інших двох – детально про роботу структурних підрозділів», - пояснив він.

Зараз музей продовжує розвиватися. З'явилися нові експонати, а також фотолокації для молоді і невеличка зона для найменших відвідувачів.

За попередньою заявкою відвідати музей можуть усі бажаючі.

З детальним графіком та можна ознаймитись на сторінці: http://www.metro.kiev.ua/node/115

26909032_10208536100840184_417621885_o.jpg

26981944_10208536100920186_2006737596_o.jpg


 

Співробітників метро відзначили за мужність

У столичній підземці вручили відзнаки працівникам, які брали участь у антитерористичній операції на Сході.

Медаллю «Честь. Слава. Держава» за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за розпорядженням Київського міського голови нагороджений 31 співробітник підприємства.

За час проведення АТО службу на Сході країни пройшли більше 150 працівників підземки. На жаль, двоє не повернулися. У лютому 2015 у населеному пункті Рідкодуб Донецької області загинув старший інспектор з кадрів Служби соціального забезпечення Олександр Грицай. У серпні 2014 на Сході України не стало машиніста електродепо «Оболонь» Дмитра Боровика.

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів