Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Новини колективу

 - 2020_page-0001(2).jpg 

 оргкомітету - 2020_варіант 1.jpg  оргкомітету - 2020_варіант2.jpg
 

Спорткомплекс запрошує на нові секції.

 

1. Універсальна оздоровча йога.
Авторська методика в основу якої входять: стрейчинг (вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування), калланетика (система комплексних статичних вправ, спрямованих на скорочення і розтягнення м'язів), бодіфлекс (спеціальна дихальна гімнастика).
Вправи цієї програми спрямовані на збагачення крові людини киснем. Крім того, ця гімнастика ефективно допомагає зміцнити м'язи. Під час занять відбувається своєрідний масаж органів черевної порожнини. Це позитивно впливає на травлення.
За допомогою цієї методики прискорюється обмін речовин в нашому організмі. Таким чином можливо підвищити імунітет. Комплекс допоможе позбавитись зайвої ваги. Ефективний для зняття крепатури та больового ефекту після силових вправ.
Важливо, що дана гімнастика не вимагає великого фізичного навантаження. Втома відчувається менше, ніж після інших видів фізичних вправ.
Крім того, після навчання в групі, займатися можна вдома і навіть на робочому місці.
Гімнастика не потребує багато часу. Достатньо займатися 15-20 хвилин в день для відчуття позитивного результату.
Запис до групи за тел.: 050 6965969.
Можливі індивідуальні тренування за попереднім записом.
Розклад занять 2 рази на тиждень: середа, субота з 17-00 до 19-30.

2. Аргентинське танго.
Вид соціального танцю, який популярний у всьому світі. Зараз аргентинське танго в м. Києві можна танцювати в різних місцях щодня, але для цього необхідні деякі знання якими з вами залюбки поділяться тренери Наталія та Вадим.
На заняттях цієї групи ми будемо знайомитися та вивчати у спокійному, комфортному форматі різні кроки, елементи танго, і вже за пару місяців ви будете танцювати танго.
Для заняття не потрібна спеціальна форма, вдягайтесь так, щоб вам було зручно і одяг не обмежував ваші рухи. Обов’язкове змінне взуття (ідеально - туфлі чи чешки, для дам бажано з невисокими (3-5 см) стійкими підборами (не шпильками).
Попередній танцювальний досвід не обов’язковий. Наявність партнера/партнерки теж (але як показує досвід, танцюючих партнерів завжди менше, ніж партнерок, тому приводьте з собою друзів, або подруг, які бажають навчитися танцювати за лідера, ми не заперечуємо проти дамського ведення). Заняття починаються, до зустрічі у танці!
Розклад занять 2 рази на тиждень: середа, субота з 19-30.до 21-00.
Тренера: Гуровська Наталія тел.: 050 6965969, 093 8813922.
Мороз Вадим тел.: 093 1603816.

Заняття проходитимуть за адресою: вул.Тороповського, 40а, ст. метро «Дарниця».

 

Працівники метрополітену приєдналися до Всесвітнього дня вишиванки 

 

17 травня з нагоди Всесвітнього дня вишиванки співробітники різних структурних підрозділів столичної підземки підтримали свято та одягли національний одяг.

IMG_0259_0.JPG

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Засновники музею метро провели екскурсію для колег

 

Музей метрополітену працює в адміністрації підприємства уже 17 років. На початку січня екскурсію для бажаючих співробітників підземки провели ініціатори його створення головний інженер Володимир Зель та екс-машиніст і перший керівник музею Микола Куриленко.

«Рішення організувати експозиційні площі було прийнято до 40-річчя метрополітену. Щоб зібрати матеріал багато працювали з архівами та з ветеранами метро. Метрополітен важливе підприємство і хотілося передати всю складність роботи цього масштабного механізму », - розповів Володимир Зель.

Колишній начальник музею Микола Куриленко доповнив, що приміщення обрали не випадково. Три зали символічно відображають перші потяги київського метро, що складалися з 3 вагонів. «У першому основна інформація про те, як розвивалася підземка та про людей, які вели підприємство за собою. У інших двох – детально про роботу структурних підрозділів», - пояснив він.

Зараз музей продовжує розвиватися. З'явилися нові експонати, а також фотолокації для молоді і невеличка зона для найменших відвідувачів.

За попередньою заявкою відвідати музей можуть усі бажаючі.

З детальним графіком та можна ознаймитись на сторінці: http://www.metro.kiev.ua/node/115

26909032_10208536100840184_417621885_o.jpg

26981944_10208536100920186_2006737596_o.jpg

Співробітників метро відзначили за мужність

У столичній підземці вручили відзнаки працівникам, які брали участь у антитерористичній операції на Сході.

Медаллю «Честь. Слава. Держава» за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за розпорядженням Київського міського голови нагороджений 31 співробітник підприємства.

За час проведення АТО службу на Сході країни пройшли більше 150 працівників підземки. На жаль, двоє не повернулися. У лютому 2015 у населеному пункті Рідкодуб Донецької області загинув старший інспектор з кадрів Служби соціального забезпечення Олександр Грицай. У серпні 2014 на Сході України не стало машиніста електродепо «Оболонь» Дмитра Боровика.

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів