Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Поліція столичної підземки організувала дітям екскурсію до музею метрополітену (ФОТО)

За ініціативою начальника поліції в метрополітені Віталія Бикова вихованці спеціалізованої школи-інтернату відвідали музей столичного метро.

Так правоохоронці разом із колегами КП «Київський метрополітен» привітали учнів спеціалізованої школи-інтернат для дітей із вадами слуху та мовлення №6, що у Подільському районі столиці, із початком навчального року.

Діти були у захваті, адже мали можливість побувати відразу на 52 станціях метро та дізнатися багато цікавого про роботу столичної підземки.

Школярі із захопленням слухали історію створення підземки. Вони ставили чимало питань і охоче фотографувалися на згадку.

У дружній, веселій атмосфері правоохоронці нагадали дітям основні правила безпечної поведінки в метрополітені й зазначили, чим можуть обернутися пустощі і розваги в метро.

Керівник управління поліції в метрополітені Віталій Биков нагадав дітям, як потрібно діяти, якщо вони потрапили у неприємну ситуацію під час поїздки в підземці та куди потрібно звертатися за допомогою.

«Діти повинні знати, що і працівники поліції, і співробітники метро завжди готові їм допомогти. Вважаю, що сьогодні головне завдання ми виконали - подарували школярам позитивний настрій та незабутні враження», - зазначив Віталій Биков.

У свою чергу вчителі та учні подякували працівникам поліції та співробітникам метрополітену за увагу та цікавий діалог.

Насамкінець правоохоронці побажали школярам міцного здоров’я, наголосили, що вони повинні добре вчитися і слухатися своїх батьків та вчителів.

Відділ комунікації поліції Києва, https://kyiv.npu.gov.ua/uk/publish/article/371680

Середня оцінка: 1.9 (18 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів