Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

У метрополітені закінчується період обміну зелених жетонів

31 серпня – останній день обміну зелених жетонів на сині з доплатою або пропорційно у столичному метрополітені. Засоби разової оплати старого зразка приймають у сервісних центрах на 4 станціях: «Політехнічний інститут», «Дорогожичі», «Дарниця» (новий вихід) та «Майдан Незалежності» з 8 до 19 години.
 
Нагадаємо, що перехідний період  було передбачено розпорядчими документами при встановленні вартості проїзду у громадському транспорті. За попередніми даними пасажири уже обміняли більше 100 тисяч зелених жетонів.
 
З 1 вересня скористатися для проїзду можна буде лише синім жетоном. Водночас підприємство поступово переходить на електронні засоби оплати, відповідно до Закону про електронний квиток. Також проводиться автоматизація процесів оплати проїзду. Жетон, як засіб оплати проїзду виводиться з обігу.
 
Для проходу у підземці можна скористатися безконтактною банківською карткою, карткою метро, проїзними квитками чи карткою Киянина. Сучасні способи оплати економлять час та кошти. За зручність їх уже обрали більше 60% пасажирів.

Середня оцінка: 1.3 (23 голоси)

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику