Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції «Золоті ворота» відкрилася виставка протигазів

У середу, 19 липня, у вестибюлі станції «Золоті ворота» пройшла презентація проекту «Дихати». У експозиції представлені індивідуальні засоби захисту від випадків масового ураження.

Протигази та інше устаткування цивільної оборони, яким комплектуються укриття десятками років, та яким в надзвичайних ситуаціях, повинен вміти користуватися кожен. Виставка, ініціатором якої виступила громадська організація «Управління цивільного захисту», має на меті привернути увагу до загальної обізнаності населення щодо дій у разі виникнення непередбачуваних обставин. Найбільшим укриттям у столиці є київський метрополітен, конструктив станцій якого розрахований на перебування населення у разі потреби.

«Окрім планових навчань та тренувань за останні кілька років у нас, на жаль, відбулося уже 135 позапланових. Маю на увазі анонімні дзвінки про мінування, коли доводиться проводити евакуацію пасажирів. І хочу закликати людей бути більш відповідальними та менш емоційними у таких випадках та оперативно виконувати інструкції працівників метро та правоохоронців», - сказав начальник київської підземки Віктор Брагінський. 

Також на відкритті  експозиції організатори провели майстер-клас для бажаючих майстер-клас з користування протигазами.

«Насамперед, дякуємо місту за підтримку проекту з цього важливого напрямку. Переконані, що спільними зусиллями будемо й надалі проводити інформаційну роботу, а в подальшому у столиці з’явиться музей цивільної оборони, де кожен бажаючий зможе ознайомитись з матеріалами та взяти участь у тренінгу», - підсумував виконавчий директор ГО «Управління цивільного захисту» Владислав Вознюк.

Ознайомитись з експозицією «Дихати» у вестибюлі станції «Золоті ворота» можна до 27 серпня.

Середня оцінка: 1.4 (43 голоси)

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи