Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Біля станції "Поштова площа" пасажири зберуться на ранкову зарядку

Запрошуємо вас, 13 липня 2017р, о 9:00 за адресою вул. П. Сагайдачного, 3, Київ, площа біля станції метро «Поштова площа» та Київським фунікулером, на жваву ранкову руханку та прес-конференцію з нагоди відкриття другої частини фотовиставки «Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017» присвячену участі національної збірної команди України у X Всесвітніх іграх в місті Вроцлав (Польща) у період з 20 по 30 липня 2017 року.

На фотовиставці «Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017» представлені світлини зі змагань та переможці з неолімпійських видів спорту, які будуть виступати за нашу країну на наймасштабнішій спортивній події цього року – Всесвітніх іграх. Проведення фотовиставки – мотиватор для кожного досягати успіхів, як у спорті, так і в щоденному житті!

Заплановано, що експозиція відкриється жвавою ранковою руханкою - для всіх бажаючих, а завершиться презентацією світлин спортсменів, котрі будуть представляти Україну на Всесвітніх іграх 2017.

Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, КП «Київський метрополітен», Благодійний фонд «Спорт заради Миру», Спортивний комітет України.

Проект проводиться на підтримку національної збірної України на X Всесвітніх Іграх у м. Вроцлав та заохочення киян і гостей столиці до заняття спортом та здорового способу життя.

Участь у заході візьмуть: команда Міністерства молоді та спорту, команда Київського метрополітену, команда Київпастрансу, представники федерацій із видів спорту, громадські діячі та бізнесмени, політики та урядовці, що підтримують спорт та мають активну життєву позицію.

Акредитація - zmi@metro.kiev.ua

Додаткова інформація - координатор проекту «Спорт заради Миру» Єлизавета Корабліна e-mail: sportfpeace@gmail.com, mob: +38(093) 499-03-06.

Середня оцінка: 1 (16 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів