Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

У метрополітені покажуть «Вогні підземелля»

З 27 червня 2017 року в арт вестибюлі «Золоті ворота» відкриється фото- проект Валерії Мезенцевої «Вогні підземелля». Автор тривалий час знімала освітлення підземки та його архітектурні особливості та технічні рішення на різних станціях.

«Помпезність громадських інституцій Радянського Союзу мала розбавити сірі будні рядового громадянина. Сумні типові "коробки" будинків і фабрик прикрашалися архітектурними шедеврами Палаців культури. До станцій метрополітену (як одному з найбільш відвідуваних місць) приділялася підвищена увага», - пояснює Валерія Мезенцева.

Вона додає, що краса архітектури затьмарюється утилітарністю, а глобальна ідея, що важлива для десяти осіб - абсолютно нецікава мільйонам.
У метрополітені розповідають, що навіть таким прикладним речам раніше дійсно надавалося навіть ідеологічне значення. Продумувалися найдрібніші деталі.

«Приміром, проект станції «Вокзальна» обирали з 19 варіантів, над кожним з яких працювала група висококваліфікованих фахівців», - дає факти з історії київського метро радник начальника Наталка Макогон.

Зараз при проектуванні станції перевага на боці практичного застосування та енергозберігаючих технологій.

Ознайомитися з проектом «Вогні підземелля» у арт-вестибюлі на «Золотих воротах» можна до 15 липня у час роботи станції.

Проект реалізовано за підтримки Національної спілки фотохудожників України,  Арт - об`єднання "Kievphotos-Hall" та Французького інституту в Україні.

 

Середня оцінка: 1.2 (20 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику