Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

У метро відбудеться День дітей

До міжнародного Дня захисту дітей першого червня у столичній підземці проведуть соціальну акцію для пасажирів. Дорослим і малим нагадають про Правила користування метро та подарують тематичні розмальовки.

«Тільки з початку канікул уже маємо два випадки дитячого травмування, не зважаючи на те, що правила нагадуємо постійно. Одній дитині батьки дозволили сидіти на ескалаторі, що завершилося травмою пальців на руці. За іншою теж не слідкували і малюк травмував ногу. Також часто дорослі з дітьми відволікаються на гаджети, що призводить до сумних наслідків. Ми закликаємо пасажирів не нехтувати елементарними правилами поведінки в метро»,- сказав керівник підприємства Віктор Брагінський.

Повторювати Правила поведінки з дітьми будуть на усіх контрольно-пропускних пунктах, а також біля полиць буккросингу на станціях «Золоті ворота» та «Політехнічний інститут».

Водночас метрополітен просить батьків слідкувати за наявністю у дітей дійсних пільгових документів, бо саме вони є підтвердженням права безоплатного проїзду.

Середня оцінка: 1.3 (28 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику