Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На виставці «Київ історичний» представили стародавні карти столиці

Сьогодні  у арт-вестибюлі станції «Золоті ворота» презентували проект «Київ історичний». На стендах можна ознайомитися з картами міста минулих століть та річками столиці, які сьогодні опинилися у бетонних туннелях під землею.

«Багато історичних річок знаходяться біля сучасних станцій метро і ми переконані, що такі проекти дозволять нашим пассажирам дізнатися більше про історію свого міста», - каже радник начальника метрополітену Наталка Макогон.

Нещодавно депутати Київради підтримали проект створення парку «Почайна» біля станції метро «Петрівка» Також киянам запропонували висловити свою точку зору з приводу перейменування станції в публічних обговореннях на сторінці КМДА.

«Кияни підтримали проект ревіталізації річки «Почайна», яка була і залишається важливим історичним об'єктом столиці», - розповіла керівник ГО «Почайна» Анабелла Моріна.

Крім того серед проектів бюджету участі розглядалася ревіталізація річки «Либідь», яка протікає під землею неподалік однойменної станції метро.

Виставка «Київ історичний» триватиме до 5 квітня. Окрім станції «Золоті ворота» кілька експонатів розміщено на станції «Петрівка».

Середня оцінка: 1.8 (20 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи