Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На «Вокзальній» виконали половину робіт з ремонту ескалаторів

Сьогодні, 5 липня, відбулася інспекція ходу ремонту ескалаторів на станції «Вокзальна» за участі керівництва міста. Наразі завершено половину робіт. Відкрити станцію у звичайному режимі заплановано на початок вересня.

Роботи на «Вокзальній» розпочалися у травні цього року. Усього буде оновлено 2 ескалатори. При капітальному ремонті конструкції розбираються повністю. Об’єм  завдання досить значний, бо лише сходинок, кожна з яких важить по 50 кг, на цих ескалаторах по 480. Оскільки станція «Вокзальна» - одна з найстарших у столичній підземці, то конструктивно багато етапів доводиться виконувати фактично у ручному режимі.

Через обмежену пропускну здатність станції, вкрай необхідний ремонт спричинив певні незручності для пасажирів. Зокрема, в пікові години два робочі ескалатори працюють на вивезення пасажирів на поверхню, а відповідно, станція за встановленим графіком закривається на вхід.

Для перевезення киян були передбачені додаткові маршрути наземного транспорту. Також частина потягів далекого сполучення додатково зупиняються на станціях метро «Святошино» та «Видубичі».

Планові капітальні ремонти ескалаторів проводяться у метрополітені  за технічними вимогами (у даному випадку пробіг кожного з ескалаторів становить 150 тисяч кілометрів) та за зносом обладнання. До слова, на останній параметр значно впливають пасажири. Так, лише за червень цього року у метрополітені відбулося 244 зупинки ескалаторів через потрапляння сторонніх предметів. З них 188 зупинок спричинили монети, ще 19 – поли довгого одягу, а 13 – елементи взуття.

Ескалатор – потужний і складний механізм, а відповідно його ремонт дороговартісний. Цього року заплановано оновити 10 ескалаторів на 6 станціях. Роботи обійдуться в 38,5 мільйонів гривень.

"Незабаром буде відбуватись ремонт на станціях метро "Хрещатик", "Театральна" та другого ескалатора на "Лісовій". Хочу зазначити, що під час робіт станція "Хрещатик" не буде зачинена. Ми робимо все для комфорту громади", - підсумував заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Середня оцінка: 1.3 (27 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів