Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Столичний метрополітен подав позов на «Укррослізинг»

Сьогодні, 25 травня, Господарський суд м. Києва підтримав апеляційну заяву столичного метрополітену та скасував заборону використання 100 лізингових вагонів, придбаних за договором з компанією «Укррослізинг».

«Це перемога в інтересах киян і наше підприємство за підтримки міської влади буде продовжувати вирішувати ситуацію в правовому полі», - заявив начальник метрополітену Віктор Брагінський.

Він зауважив, що метрополітен подав зустрічний позов з вимогою переглянути пункти договору та, відповідно, розмір створеної заборгованості.

Зважаючи на важливість безперебійного функціонування метрополітену для жителів столиці та недопущення транспортного колапсу, підземка розраховує на підтримку депутатського корпусу Київради. Питання знаходиться на особистому контролі мера Віталія Кличко.

Нагадаємо, що договір з компанією «Укррослізинг» на поставку 100 вагонів метрополітену був укладений у 2009 році. Через додатково підписані угоди минулим керівництвом утворився борг, а сума позовної заяви сягнула 1 959 466 447,88 грн.

Середня оцінка: 1.4 (25 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів