Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Мільйонний пасажир оплатив проїзд у метро безконтактною карткою

 У червні минулого року Ощадбанк, MasterCard і Київський метрополітен впровадили революційну технологію безконтактної оплати проїзду на 17 станціях столичної підземки. Турнікети метро було обладнано терміналами Ощадбанку для безконтактних розрахунків. З грудня безконтактні платежі стали приймати всі 52 станції Київського метрополітену.

За даними Ощадбанку, що забезпечує еквайрингове обслуговування проекту, понад 12 тис. пасажирів сплачують за проїзд безконтактними картками в будні, по вихідних — близько 8 тисяч. До ТОП-5 станцій за популярністю безконтактної оплати входять станції «Контрактова площа», «Лівобережна», «Позняки», «Вокзальна» та «Лукʼянівська».

Днями кількість пасажирів, що сплатили за проїзд у столичному метро безконтактною карткою MasterCard, перевищила мільйон. Мільйонним пасажиром став студент академії МВС Євген Шевченко.  З нагоди цієї події головні партнери проекту — Ощадбанк, MasterCard і Київський метрополітен — відзначили щасливчика, вручивши йому на памʼять електронну книгу.

За словами Євгена, метро він користується щоденно, добираючись на навчання, і дуже зрадів, коли турнікет для здійснення безконтактної оплати за проїзд  зʼявився на станції біля його дому — «Позняки». «Я призвичаївся всюди користуватись платіжною карткою від Ощадбанку, вже відвик від готівки чи жетонів. Сплачую безконтактно за проїзд у метро постійно з грудня — одразу ж, як зʼявилась така можливість, адже це дійсно зручно і швидко. Крута технологія! І я радий, що вона зʼявилась у Києві», — розповів студент.

«Інновації на благо людей. Саме це було метою впровадження нашого проекту. Це реальний приклад того, як новітні технології входять у повсякденне життя, роблячи його більш комфортним. Крім київського метро, безконтактну технологію оплати проїзду ми разом з партнерами реалізували у фунікулері та швидкісному трамваї. Влітку цю ініціативу буде впроваджено у львівському трамваї», — зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Щоб оплатити проїзд безконтактно, потрібно просто піднести до турнікета безконтактну платіжну картку MasterCard, з якої автоматично зніметься сума, яка дорівнює вартості поїздки.

Проект здійснюється за технічної підтримки компанії «Банкомзвʼязок» та консорціуму «АСТЕК».

Середня оцінка: 1.4 (36 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС