Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Незаконні МАФи в метрополітені ставлять під загрозу життя пасажирів

Сьогодні на станції «Дружби народів» відбулася прес-конференція з приводу пожежі, яка сталася напередодні. Нагадаємо, що увечері 13 січня, загорівся МАФ у вестибюлі. Для ліквідації вогню на місце події оперативно прибули рятувальники. Була проведена евакуація пасажирів, а станцію зачинено майже на дві години.

«Ця торгова конструкція - одна з тих, які не відповідають нормам пожежної безпеки. Ми не укладали  договір з підприємцем. Ще з минулого року тут відключено електропостачання, а справа про демонтаж знаходиться в суді», - заявив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що незаконних конструкцій у підземці наразі 154, однак питання про їх знесення затягується в судах. Тим часом, не зважаючи на приписи, торгівці відкривають приміщення, монтують автономне освітлення та інше обладнання. Такі дії призводять до надзвичайних ситуацій.

«За попередніми даними, загорання сталося через самовільно встановлений акумулятор та підключення до нього», - повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук.

Нагадаємо, що минулого року пожежа у МАФах сталася на станції «Позняки». Тоді один з виходів довелося закрити на два тижні. Це спричинило як значні незручності (станція обслуговує близько 40 тисяч людей щодня),  так і нанесло збитків метрополітену на майже 100 тисяч гривень.

На щастя, в обох випадках ніхто з пасажирів не постраждав. Розмір збитків на станції «Дружби народів» підраховується. Один з ескалаторів виведений з ладу через пошкодження електрообладнання.

«Ми не раз зустрічалися з підприємцями і позиція міської влади незмінна. Головна функція метрополітену – перевезення пасажирів.  А дотримання правил пожежної безпеки – один з найвищих пріоритетів, бо від цього безпосередньо залежить життя людей», - наголосив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий.

Він додав, що не зважаючи на шантаж підприємців, які влаштовують акції з перекриттям вулиць, місто  і надалі проводитиме активну роботу з очищення підземки від незаконної торгівлі.

Киян також закликали не купувати товари у відключених від електропостачання МАФах, особливо продуктової групи для уникнення харчових отруєнь.

Середня оцінка: 1.7 (23 голоси)

Коментарі

Проблема непонятна

Если незаконно - пришли и убрали на свалку. Достали уже эти ларёчки в каждом переходе. Ещё может было бы о чём подумать, если бы там хоть что то полезное было. А так только самый отборный хлам и третьесортная еда... Если я приду, сооружу какую то ерунду посреди перехода - её вы тоже не будете иметь возможности убрать пока не разрешат (кто кстати должен разрешать?). Нельзя по нормам, нет оснований по документам - почему оно всё ещё там находится?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <font>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Тест ім. Алана Тьюрінга. Введіть символи з зображення.
Фото Капча
Введіть символи з картинки.

Публічний аудит КП «Київський метрополітен»

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

mastercard

Картка киянина

wifi

Довіряй ЗСУ!