Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Метрополітен виконує рішення про заміну комуністичної символіки

Столичний метрополітен проводить роботи відповідно до Закону України, а також рішення міської ради «Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».
 
Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції «Шулявська» демонтовано напис «Комунізм» та зірки між словами «Мир, праця, свобода, рівність, братство».
 
Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції «Берестейська». Вони були розміщені на дверцятах кабельного відсіку.
 
Також закрито мозаїчне панно «Червоноармієць» та дві чеканки «Зірка червоної армії» і «Зірка Радянської армії» на станції «Палац Україна».
 
«Щодо цієї станції, то подібний досвід у нас уже був на «Театральній», де зараз розміщено проект «3D сцена». Зараз ми відкриті до усіх пропозицій  зображення  на станції «Палац Україна», - сказала речник  київської підземки Наталка Макогон.
 
За її словами пропозиції можна надсилати на електронну адресу прес-служби підприємства ( zmi@metro.kiev.ua). Конкурс відбуватиметься відкрито в он-лайн режимі.

Середня оцінка: 2.4 (42 голоси)

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів