Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Метрополітен приєднався до буккроссингу

Відтепер пасажири столичної підземки під час поїздки у метро читатимуть книги ще з більшим задоволенням.

Так, сьогодні, 29 квітня, у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» та касовій залі станції «Політехнічний інститут» з’явилися книжкові полиці.

Серед перших видань, які для акції залюбки надали співробітники метрополітену, класика, детективи, іноземні розмовники, історія та сучасники.

«Нам дуже хочеться зацікавити наших пасажирів та перетворити їхню поїздку на захоплюючу подорож. З книгами можна усе – мріяти, кохати, переміщатися у часі. Тому віримо, що запровадження буккроссингу у метро не тільки урізноманітнить поїздку, а й створить позитивний настрій», – сказала керівник прес-служби Наталка Макогон.

До буккроссингу у підземці доєдналася громадська організація «Європейське майбутнє України». Представниця об’єднання Надія Букіна збирає книги, які збиралися утилізувати.

Крім того, під час запровадження буккроссингу у вестибюлі станції «Золоті ворота» була відкрита фотовиставка «Підземне київське читання». Вона  створена у співпраці з однойменною фейсбук-спільнотою та її авторкою Анастасією Бондаренко.

Метрополітен бажає усім пасажирам гарного дня та приємних подорожей!

Середня оцінка: 3 (12 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів