Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Керівництво міста визначає тариф у метрополітені

Фінансовий стан столичного метрополітену залишається досить складним.
Як уже повідомлялося раніше збитки підприємства на кінець року можуть скласти 724,9 мільйонів гривень. Однією з основних складових, яка не дає можливості розвитку для підприємства лишається тариф. Востаннє він переглядався шість років тому. З того часу значно подорожчало усе необхідне обладнання та комплектуючі.
Крім того вартість електроенергії зросла на 72%, а мінімальна заробітна плата збільшилася в 2,4 рази. Також підприємство постійно недотримує компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів. У результаті збиток на кожній поїздці становить 82 копійки.
На сьогоднішній день керівництвом міста обговорюється питання зміни тарифу у підземці. Попередньо розглядається можливість встановлення мінімальної ціни при використанні проїзних квитків.
При нинішній вартості місячного проїзного у 95 гривень, один день користування підземкою, не зважаючи на кількість поїздок, коштує 3 гривні. Це як одна поїздка у маршрутці, однак затрати для перевезення пасажирів у метрополітені вищі в рази.
Нагадаємо, що при своїй мережі у 52 станції столичний метрополітен лишається чи не найдешевшим в Україні та Європі. За проїзд у підземці жителі Харкова ще з минулого року сплачують 3 гривні. У Відні та Парижі одна поїздка коштує близько 30 гривень.

Середня оцінка: 2 (22 голоси)

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику