Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

16 жовтня 2012 року відбудуться зміни в роботі Київського метрополітену

У ніч із 16 на 17 жовтня Київський метрополітен працюватиме на 30 хвилин довше. Це пов’язано з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між збірними командами України та Чорногорії.

З 20 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв. станція "Олімпійська" буде зачинена для пасажирів на вхід і вихід, а станція "Палац спорту" - на вихід. На час закриття поїзди слідуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки.

Окрім цього, через очікуване збільшення кількості пасажирів у зв’язку зі згаданою футбольною грою з 19 год. 00 хв. на Святошинсько-Броварській  і Куренівсько-Червоноармійській, а з 20 год. 30 хв. на Сирецько-Печерській лініях метро буде збільшено кількість поїздів.

На станціях «Палац спорту»,  «Площа Льва Толстого» та «Олімпійська» буде посилено штат чергового персоналу, встановлено відповідальних осіб для контролю за пасажиропотоками.

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме допустимі норми, черговим персоналом метрополітену можуть бути введені обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

На станціях «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту» працівники міліції чергуватимуть в посиленому режимі з метою контролю за дотриманням громадського порядку.

Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів. Тому просимо ставитися із розумінням до введених обмежень.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів не порушувати громадський спокій в підземці під час проїзду та дотримуватись правил користування метро.

Середня оцінка: 4 (13 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС