Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Васильківська

Відкрита: 15 грудня 2010 року.
Пасажиропотік: 22,1 тис.
Конструкція: мілкого закладання, односклепінна.

Вихід у місто: вул. Васильківська, Амурська площа.

Архітектура

Архітектори: В. Гневишев, Т. Целіковська, Є. Плащенко, О. Нашивочніков, Ю. Кравченко.

Станція розташована на вул. Васильківська в районі Інституту фізіології рослин та міського тубдиспансеру. Має два вестибюлі, з'єднані з платформою сходами та ліфтами для людей з обмеженими фізичними можливостями. Кожен з вестибюлів має виходи по обидві сторони від вул. Васильківської. Всі виходи на поверхню зі сторони тубдиспансеру накриті павільйонами. Для інвалідів встановлені ліфти та підйомники.

В інтер'єрі станції застосовані довговічні опоряджувальні матеріали. Стіни вестибюлів та розподільчих залів облицьовані бежевим та рудим мармуром, колійні стіни — бежевим мармуром та синьою смальтою з цоколем із чорного габро. Підлога платформної дільниці та вестибюлів виконана з шліфованих плит гранітів Покостівського (сірого) та Akam Green А (зеленого), край платформи — з сірого термообробленого граніту, шутц-лінія — з вохристої керамічної плитки з об’ємною фактурою, що дозволяє відчути її людям з вадами зору. Огородження сходів на платформу — з труб та листів з іржостійкого металу.

Односклепінна стеля платформної ділянки фарбована білою водоемульсійною фарбою. Поперечні шви закриті алюмінієвою рейкою "Люксалон". Світлова лінія по краю платформи біля ліфтів та підсвітленням вздовж колійної стіни. Основне джерело освітлення платформи — торшери по осі станції.

Біля сходів у вестибюлі розміщені ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями, шахти ліфтів — з тонованого скла та алюмінію.

Із зовнішнього опорядження присутні тільки виходи з підземних переходів з накритими павільйонами. Виходи являють собою парапет, облицьований червоним гранітом Межерічського родовища. Павільйони — сталевий каркас фарбований емалями типу "Металік" світло-сірого кольору, критий зверху структурованим синім полікарбонатом, з боків — склом "триплекс". На самих входах встановлюються двері типу "Метро". Стіни переходів облицьовані плиткою типу "Грес", підлога — зі шліфованих плит граніту червоного кольору.

Переходи обладнані ліфтами та підйомниками для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Фотографії

Станція "Васильківська"Станція "Васильківська"Станція "Васильківська"Станція "Васильківська"Станція "Васильківська"

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів